MENU

Polskojęzyczny Przewodnik w Antwerpii

Polskojęzyczny przewodnik w Antwerpii

Karin van Alphen

Odkryj Antwerpię z lokalnym przewodnikiem, który mówi po polsku! Karin Uw Gids zaprasza na niezapomniane wędrówki i rowerowe wyprawy po Antwerpii, prowadzone z pasją i fachową znajomością regionu.

 Dzięki wyjątkowemu podejściu Karin, każda wycieczka staje się osobistą podróżą odkrywczą, podczas której z bliska poznasz historię, kulturę i sekrety Antwerpii.

Możesz wybrać sprawdzoną trasę i podążać za Karin przez znane i lubiane atrakcje, lub zdecydować się na coś bardziej spersonalizowanego i odkryć Antwerpię według własnego rytmu i zainteresowań.

DANE KONTAKTOWE:

tel +32 472192674

mail : karin.uwgids@gmail.com

www: www.karinuwgids.be

udostepnij na Facebook
udostepnij za pomoca WhatsApp
wyślij mailem
drukuj
Tarasy widokowe w Brukseli – Top 5 podniebnych barów Brukseli

Randka z widokiem na dachy? Co powiesz na drinka z widokiem na miasto? A może wolisz usiąść przy oknie i patrzeć, jak słońce zachodzi nad Twoimi ulubionymi budynkami? Jeśli brzmi to zachęcająco, warto zajrzeć do barów i kawiarni z tarasami widokowymi. Sprawdź tarasy widokowe w Brukseli, nasze top 5!

Czytaj więcej »
Belgijskie piwa i kultura piwowarska

Belgia ma zasłużoną sławę jako jeden z najlepszych producentów piwa na świecie. Belgijskie piwa są zarówno różnorodne, jak i wyjątkowe. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak powstaje to niezwykle smaczne i unikalne piwo? Co daje Belgom przewagę nad innymi producentami piwa w Europie? Czy wiesz jakie są najpopularniejsze gatunki piwa w Belgii?

Czytaj więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz być na bieżąco? !

Zapisz się do naszego newslettera Wakacje w Belgii, jeśli chcesz być poinformowany/a o najnowszych wpisach na naszym blogu, planowanych wyprawach, relacjach z naszych wypraw, rekomendacjach fajnych miejsc noclegowych, a w przyszłości o naszych produktach.

Wystarczy wpisać swój adres e-mail poniżej i kliknąć: zapisz mnie.

wakacje w belgii